Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu to czas wyjątkowy. To jedyny dzień, w którym wszystkie dzieci wspólnie spożywają wigilijny posiłek, a i atmosfera w tym dniu jest wyjątkowa. Roznoszący się po przedszkolu zapach kapusty, zupy grzybowej i świątecznych pierników, przypomniał o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia…

Pani Dyrektor Eugenia Szymków, rozpoczęła spotkanie wigilijne składając świąteczne życzenia wszystkim dzieciom, pracownikom i nauczycielom przedszkola.

Na znak jedności, miłości, życzliwości  i dostatku wszyscy dzielili się opłatkiem.

Wspólnie zasiedliśmy do uroczystej wieczerzy.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Wszystkim dzieciom, ich rodzinom i przyjaciołom  Przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych radością, nadzieją  i miłością oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018 spełniającego najskrytsze marzenia, niosącego optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kategorie: 2017-2018