Festyn w Yelonkowie

Na zakończenie roku szkolnego P. Aleksandra Haltof wraz Radą Rodziców zorganizowała festyn w Yelonkowie na Strzelnicy, dla dzieci z naszego przedszkola.

W trakcie spotkania miało również miejsce pożegnanie grupy najstarszej i wręczenie kwiatów dla Pani dyrektor i pracowników przedszkola. Pani dyrektor Eugenia Szymków podziękowała również Rodzicom za pomoc w przewożeniu sprzętu i wyposażenia przedszkola przed remontem placówki.

W imieniu Pani Dyrektor , grona pedagogicznego i pracowników przedszkola składamy gorące podziękowania Rodzicom za przygotowanie imprezy.

Kategorie: 2017-2018