Pożegnanie Starszaków

Dnia 27 czerwca, Starszaki zaprosiły cały personel przedszkola i swoich rodziców na przedstawienie z okazji zakończenia roku szkolnego.

Dzieci zaprosiły zebranych gości na zamek królewny Gburki. Recytowały swoje kwestię, śpiewały piosenki, wróżki zaprezentowały „magiczny taniec”. Chłopcy zatańczyli taniec „Zorbę”, a dziewczynki „taniec węgierski” z chustkami.

Na zakończenie spotkania, Starszaki zaśpiewały piosenki dla mamy i taty i wręczyły upominki rodzicom i wszystkim Paniom w podziękowaniu za te kilka lat spędzonych razem.

Dzieci dostały prezenty i dyplomy, które wręczyła pani dyrektor i wychowawczyni Pani Beata Michaluk.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Kategorie: 2017-2018