Śniadanie Wielkanocne i „Szukanie Zajączka”

W naszym przedszkolu bardzo starannie przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych. Ozdabialiśmy pisanki, wykonywaliśmy wiele ozdób świątecznych (zajączki, kurczaczki, baranki).

Aż wreszcie nadszedł ten wyjątkowy dzień, środa! Już od rana dzieci czekały na Zajączka widząc ślady jakie zostawił w przedszkolu.  Najpierw jednak było śniadanie wielkanocne przy pięknie udekorowanych stołach z tradycyjnymi pokarmami: jajkiem, szynką, kiełbaską, chlebem i babeczką. Złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia i z apetytem zjedliśmy śniadanko.

Następnie dzieci udały się na przedszkolny plac zabaw, gdzie czekała na Nie niespodzianka. Wszyscy wyruszyli na poszukiwanie smakołyków ukrytych w krzakach, drzewach i zakamarkach placu zabaw. Trzeba przyznać, że Zajączek bardzo sprytnie ukrył niespodzianki, gdyż niektóre dzieci długo ich szukały. Każdy jednak znalazł słodkie upominek.

Cieszymy się, że Zajączek o nas pamiętał!!!

z z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11

Kategorie: 2017-2018