Dzień Babci i Dziadka u Starszaków

W czwartek 25 stycznia 2018r. dzieci z grupy Starszaki ,zaprezentowały swoim najbliższym „Jasełka”. Na scenie nie zabrakło świętej Rodziny,aniołów, pastuszków oraz Trzech Króli.

Wzruszające wierszyki, kolędy i pastorałki sprawiły, że w niejednym oku „zakręciła się łezka”. Wszystkim dzieciom należą się ogromne pochwały za perfekcyjny występ. Umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne były na najwyższym poziomie.

Po części artystycznej, dzieci wręczyły kochanym Dziadkom i Babciom, własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły gości na wspólny poczęstunek, przygotowany przez Rodziców.

Kategorie: 2017-2018