Dzień Babci i Dziadka u Maluszków

Maluszki w podzięce za  wielkie serce zaprosiły wraz z Panią Małgosią swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta.

Dyrektor Eugenia Szymków witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia.

Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce.

Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich  przygotowanymi upominkami.

Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce.

Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Kategorie: 2017-2018