Bal w Przedszkolu

Jak co roku tradycyjnie o tej porze w naszym przedszkolu,pojawiły się dziecięce księżniczki, wojownicy, bohaterowie bajek, przedstawiciele różnych zawodów i inne przebrane osóbki, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
     To nasi przedszkolacy 13 lutego, bawili się w przebraniach na balu karnawałowym.
 Bal karnawałowy dla przedszkolaków to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
   „Kosmiczny” wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy z wodzirejem. Korowody, kółeczka, ,,pociągi”, tańce w parach i grupach… Dużo muzyki, atrakcji, niespodzianek… I radosne dziecięce twarzyczki, które chętnie brały udział w balu.

Dziękujemy za miłą zabawę. Popatrzcie na zdjęciach jak się bawiliśmy! Kolejny bal już za rok!
Kategorie: 2017-2018