Rodzinny konkurs „Karmnik dla ptaków”

Wyjątkową wyobraźnią oraz zdolnościami technicznymi mogą pochwalić się uczestnicy rodzinnego konkursu ekologicznego „Karmnik dla ptaków” organizowanym przez nasze przedszkole.

Posumowanie odbyło się w dniu dzisiejszym w naszej placówce. Prace były oceniane przez jury pod przewodnictwem Pana Jana Jamrozińskiego, przyrodnika, pasjonata ornitologii. W konkursie wyłoniono trzy pierwsze miejsca a pozostałym uczestnikom przyznano wyróżnienia. Nagrody w konkursie ufundowali: Urząd Miasta w Lublińcu, Nadleśnictwo w Lublińcu, Nadleśnictwo w Koszęcinie, Studio Oriflame Lubliniec.

Pierwsze miejsce zajęli Laura i Fabian, drugie Tymek a trzecie Paweł. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

• konkurs karmnik dla ptaków