Zajęcia z Panią Beatą

Chociaż koty obchodzą swoje święto w lutym, to w naszym przedszkolu obchodziły je jeszcze raz, pierwszego marca. Właśnie w tym dniu, grupę Promyczków odwiedziła Pani Beata z filii nr 3 Biblioteki W Lublińcu. Przyniosła ze sobą dużo książek o kociej tematyce i na ich podstawie przypomniała Przedszkolakom, jak należy dbać o koty, na czy polega ich pielęgnacja, gdzie się udać w czasie choroby pupila i wiele innych przydatnych informacji. Dzieci oglądały kolorowe książeczki m.in. Kicia Kocia i Przygody Kota Filemona. Na zakończenie zajęć „Promyczki” zrobiły kotki ze starych książek, przeznaczonych do utylizacji. Pani Beacie dziękujemy za cudowne zajęcia i zapraszamy jak zwykle na kolejne.

• zajęcia biblioteczne