” 25 lat minęło…”

Przedszkole Miejskie nr1 ma już 25 lat! Jubileusz ćwierćwiecza placówka świętowała 15.05.2013r.
Spotkanie przywołało wiele wspomnień z minionych lat, a także było okazją do wzruszeń, podsumowania minionego czasu, osiągnięć i sukcesów a także wyrażenia uznania i podziękowania dla p. dyrektor, nauczycieli, rodziców i pracowników przedszkola za ogromne zaangażowanie, wytrwałość i pracę włożoną w wychowanie dzieci, stanowiących dumę naszej miejscowości.
Wielu niezapomnianych przeżyć i wrażeń dostarczyły występy przedszkolaków Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne w bardzo ciekawym programie artystycznym.
Grupa „Maluszki” wprowadziła zebranych gości w nastrój afrykańskiego buszu. „Średniaki” przedstawiły przedszkolne „życie” w wierszach i piosenkach. Najstarsza grupa- „Starszaki” zaprezentowała bajkę i wiersze w gwarze śląskiej oraz tańce śląskie tj.”Grozik”, „Koziorajka”.
W czasie jubileuszu wybrzmiało oczywiście uroczyste „Sto lat” i odbyła się degustacja urodzinowego tortu. Każdy gość otrzymał drobny upominek.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przygotowanie uroczystości, a w szczególności rodzicom naszych wychowanków.

Kategorie: 2012-2013