Zdrowo jem, więcej wiem

Kolejne zadanie z projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” pt: Pijmy wodę – na zdrowie, polega na przeprowadzeniu lekcji i przekazaniu dzieciom wiedzy na temat znaczenia wody dla ludzi, zwierząt i roślin oraz funkcji wody w organizmie ludzkim. Zdobyta wiedza ma przyczynić się do uświadomienia dzieciom, jak ważne jest picie wody oraz uczenia ich odpowiedzialności za właściwy lub niewłaściwy wybór tego, co jedzą i piją.

Dzieci z grupy starszej, które biorą udział w projekcie przygotowały wraz z Panią Janiną przedstawienie pt. „Woda”. W miniony piątek udział w tym pouczającym przedstawieniu wzięły udział przedszkolaki z  grupy „Promyczki”.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″]
[/spoiler]