„Wszystko zaczyna się od przedszkola…”

W piątek, 05 października odbyła się  na terenie naszego przedszkola uroczystość związana z otwarciem wyremontowanego budynku oraz obchody 30-lecia działalności placówki.

Wszystkich zaproszonych gości powitała pani Mariola Dylak- Skawińska, dyrektor placówki, która podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w tę inwestycję oraz pracownikom przedszkola. Wychowawczynie przygotowały natomiast dla zaproszonych gości część artystyczną – przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz przygotowały układy choreograficzne. Wspólnie odśpiewano hymn państwowy, aby uczcić także 100-lecie Niepodległości Polski.

W ceremonii otwarcia uczestniczyli rodzice wraz ze swoimi pociechami, a także dyrektorzy lublinieckich przedszkoli  i szkół, przedstawiciele władz miasta z Burmistrzem Lublińca panem Edwardem Maniurą oraz liczni zaproszeni goście.

Po oficjalnym otwarciu obiektu uczestnicy ceremonii mieli okazję zwiedzić ten nowoczesny i komfortowy budynek oraz posmakować pysznego tortu. Bez wątpienia zakończona w tym przedszkolu inwestycja okazała się spełnieniem marzeń przedszkolaków oraz pracowników i wychowawców.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]

Kategorie: 2018-2019