WIZYTA STARSZAKÓW W PIEKARNI

„Jak powstaje chleb?” – na to pytanie nasze przedszkolaki już doskonale znają odpowiedź. Wzięły bowiem udział w wycieczce edukacyjnej do piekarni Pax. PPHU. Pakuła W.w Lublińcu, gdzie zostali w ciekawy i praktyczny sposób zapoznani z procesem wypieku pieczywa. Nasze dzieci obejrzały piekarnię, poznały różne urządzenia w niej wykorzystywane, a także miały okazję z bliska przyjrzeć się pracy piekarza. Na zakończenie pobytu, każdy przedszkolak otrzymał świeżutką bułeczkę.

Jednocześnie nasze Przedszkole bardzo serdecznie dziękuje Pani Pakuła za umożliwienie nam realizacji tych ciekawych zajęć.

p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9