Wigilia w naszym przedszkolu

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 19 grudnia.

Spotkanie zaczęło się od życzeń bożonarodzeniowych, które dzieciom i pracownikom przedszkola złożyła pani dyrektor. Następnie wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem, składano sobie życzenia.

Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania.

Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.

Oczywiście nie zabrakło  prezentów pod lśniącą choinką, które dzieci rozpakowały z wielką radością.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]