WIGILIA u STARSZAKÓW

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 23 grudnia, kiedy to dzieci i  pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii.

Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd oraz posmakowanie pysznych pierniczków i ciasteczek przyniesionych przez dzieci.

Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych,lecz również ,co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.