Trzeci tydzień wakacji w przedszkolu

Trzeci tydzień sierpnia rozpoczęliśmy od zabaw na Orliku przy ulicy Kochcickiej. Dzieci pod okiem trenera grały w piłkę nożną i koszykówkę oraz korzystały z placu zabaw. Razem z Paniami przedszkolaki kisiły kapustę. Odwiedziliśmy również Pana Jana i jego kolorowe kanarki i papugi, podziwialiśmy też jego bogatą kolekcję sprzętu audio z lat 80 i 90 XXw. Pan Janek oprócz zwiedzania miał dla przedszkolaków niespodziankę w postaci bajek i opowiadań, które czytał w swoim ogrodzie. Na zakończenie tygodnia wybraliśmy się do Kina Karolinka na film pt. „Mia i biały lew”.

Oczywiście dużo czasu spędzaliśmy na palcu zabaw, bawiąc się beztrosko, korzystając z pięknej pogody i uroków lata.

Kategorie: 2021 - 2022