Teatrzyk

W piętek, 29.11. odwiedzili nas aktorzy z Teatrzyku „Skrzat” z przedstawieniem „Cztery mile za piec”. Była to ciepła i pełna humoru opowieść o przygodach Zosi, która poszukiwała swojej zaginionej laleczki Petronelki. Aby ją odnaleźć, musiała się udać cztery mile za piec – do magicznej krainy. Na szczęście na swojej drodze spotkała  różne postaci, które pomogły jej odnaleźć drogę oraz swoją ukochaną laleczkę. Aktorami w tym przedstawieniu były także dzieci z naszego przedszkola. Wcieliły się one w rolę gąsek oraz jaworowych ludzików. Zresztą wszyscy aktywnie w nim uczestniczyliśmy śpiewając wesołe piosenki oraz podpowiadając Zosi jak odnaleźć drogę do magicznej krainy.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]
Kategorie: 2019-2020