Szkoła Muzyczna

W poniedziałek 8 maja, „Słoneczka” udały się do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Lublińcu. Na początku dzieci wysłuchały koncertu w wykonaniu nauczycieli. Były to melodie znanych bajek, których tytuły dzieci z łatwością odgadnęły. Następnie przedszkolaki zwiedzały wybrane klasy lekcyjne – m. in. klasę fortepianu, waltorni, skrzypiec, gitary i perkusji oraz instrumentów dętych, na których miały możliwość grania na instrumentach. Wszyscy byli zadowoleni i snuli plany na przyszłość, o nauce gry na instrumentach. Dziękujemy Pracownikom Szkoły Muzycznej za wspaniały muzyczny poranek.