Szkoła Muzyczna

W czwartek 16 marca Przedszkolaki wzięły udział w Koncercie Edukacyjnym pt. „Instrumenty dęte I perkusja”zorganizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Lublińcu. Sala koncertowa lublinieckiej szkoły muzycznej wypełniona była po brzegi. Dzieci wysłuchały różnych fragmentów utworów instrumentalnych w wykonaniu nauczycieli tejże szkoły oraz uczniów, a następnie rozwiązywały zagadki muzyczne. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć zespół nauczycieli lublinieckiej szkoły grających na fortepianie, flecie, klanecie, saksofonie, trąbce, waltorni i perkusji.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Kilkoro przedszkolaków z pewnością rozpocznie naukę w szkole muzycznej od września.