100 lat Dla Niepodległej Polski

W tym roku, obchody Święta Niepodległości w naszym Przedszkolu nabrały szczególnie uroczystej oprawy. Budynek przedszkolny, jak co roku udekorowany został biało-czerwonymi flagami, natomiast sala przedszkolna, zamieniona została w scenę teatralną na której dominowały barwy narodowe i symbole patriotyczne.

Dzieci z wszystkich grup w strojach biało-czerwonych, z dumą zaśpiewały 4 zwrotki Hymnu Państwowego oraz odbył się montaż słowno-muzyczny.

„Promyczki”– zaśpiewały piosenkę patriotyczną, a „Słoneczka” pięknie wyrecytowały: „Katechizm Młodego Polaka”, zatańczyły taniec z biało-czerwonymi chustkami, zaśpiewały piosenkę '”Jestem Polką i Polakiem” oraz zatańczyły śląski taniec „Grozik”

Dziękujemy naszym przedszkolakom za ich przygotowanie, zaangażowanie i postawę patriotyczną!

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]