„Słoneczka”z kolędą w DPS

10 stycznia 2019 r. „Słoneczka” odwiedziły pensjonariuszki i pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej.

Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Spotkanie miało na celu integrację dwóch środowisk, dostarczenie pozytywnych wrażeń oraz sprawienie radości starszym, często samotnym ludziom. Takie kontakty uczą dzieci przede wszystkim szacunku do osób starszych.

Przedszkolaki z wielką tremą, ale jednocześnie i radością oczekiwały na to spotkanie. Zgromadzona publiczność nagrodziła dzieci gromkimi brawami. Na twarzach podopiecznych DPS widać było radość i wzruszenie.

W nagrodę za wspaniały występ dzieci otrzymały pyszne słodkości i serdeczne podziękowania od mieszkańców i pracowników.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]