„Przedszkolak mały zna zawodów świat cały”

Wspólnie z Publiczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Lublińcu, realizujemy w naszym przedszkolu, w grupie STARSZAKI, projekt edukacyjny pod hasłem „Przedszkolak mały zna zawodów świat cały”.

Z ramienia Poradni zajęcia z dziećmi w grupie prowadzi Pani pedagog Marzena Barwicka.Obecnie omawiamy zawody techniczno-rzemielśnicze .Na pierwszych zajęciach Starszaki poznały zawód górnika i kolejarza. Były zagadki, gry i zabawy zręcznościowe. Pani zapoznała nas z atrybutami każdej profesji.

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Szanowne Babcie, Dziadków, osoby chętne, które odwiedzą naszą grupę i opowiedzą o swoim zawodzie.

i i1 i2 i3 i4 i5 i6 i7 i9