Pokaz Mody Ekologicznej

W dniu 5 czerwca 2024r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. K. Mańki w Lublińcu odbyła się finałowa gala Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego pod patronatem Starosty Lublinieckiego, który był również fundatorem nagród dla laureatów. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było „Ekodisco“. W Pokazie Mody Ekologicznej uczestnicy wykazali się kreatywnością, oryginalnością i niepowtarzalnością podczas przygotowywania strojów. Jury miało duży problem z wyłonieniem laureatów konkursu, dlatego przyznało równorzędne nagrody dla Szkoły Podstawowej Nr 2 przy SOSW im. K. Mańki w Lublińcu, Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 3, Przedszkola Miejskiego nr 1 w Lublińcu, Przedszkola Miejskie nr 4 w Lublińcu, Przedszkola Nr 9 przy SOSW im. K. Mańki w Lublińcu oraz Przedszkola Miejskiego nr 7 w Lublińcu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom udziału w konkursie a organizatorom i sponsorom za zaproszenie i nagrodzenie naszych starań.

• pokaz mody ekologicznej