Pierwszy tydzień wakacji w przedszkolu

Pierwszy tydzień wakacji upłynął naszym przedszkolakom na wspominaniu wyjazdów wakacyjnych. Wspólnie dzieliliśmy się wrażeniami z pobytu na wakacjach, czy to nad morzem, czy to w górach.

Ostatnie dwa upalne dni, dzieci spędziły w ogródku przedszkolnym, gdzie zażywały kąpieli w basenach i bawiły się wodą. W trakcie tych „wodnych szaleństw”, Panie przygotowały dzieciom ciekawe aktywności. Przedszkolaki: „szukały złota”, rzucały piłeczkami do obręczy pływającej w basenie, grały w wodne kręgle, strzelały z pistoletów na wodę. Największą atrakcją okazała się jednak „bitwa na wodne balony” i zabawy z wężem ogrodowym.

Dzięki takim aktywnością dzieci mogły się ochłodzić, pobawić i poeksperymentować z wodą.