Pierwszy tydzień ferii

Pierwszy tydzień ferii mamy za sobą. Dzieci, które chodzą do przedszkola uczestniczą w różnych zajęciach. I tak w minionym tygodniu obchodziliśmy kolejno:

• Dzień kinomana – oglądaliśmy stare kreskówki, które na pewno pamiętają jeszcze nasi rodzice z dzieciństwa

• Dzień lodu – za oknem pogoda wiosenna, ale dzięki Pani Jance robiliśmy doświadczenia z lodem

• Dzień sportów zimowych – mimo, że nie ma śniegu na dworze, była gimnastyka i zabawy zimowe na dywanie, m.in.: kulig, bitwa na śnieżki z gazet i „orzełki”

• Dzień pingwina – poznaliśmy życie i zwyczaje tych uroczych ptaków, zrobiliśmy ich podobizny z papieru, które ozdobiły wystawę w szatni

• Dzień zabawek – bawiliśmy się zabawkami przyniesionymi do przedszkola. Dowiedzieliśmy się skąd się biorą zabawki, obejrzeliśmy filmy edukacyjne z fabryk, gdzie produkuje się klocki lego, samochody i puzzle.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]
Kategorie: 2019-2020