PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W JEDYNECZCE

Podczas tegorocznego „Święta Wiosny”, dzieci z naszego przedszkola miały za zadanie uwolnić z rąk „Strażników Zimy” panią Wiosnę.

Na dzieci czekały zadania ukryte pod śladami wiosny. Wychowankowie mieli  za zadanie np:”zaśpiewać piosenkę”, „przeskoczyć przez kałużę”, „zasadzić nasionko”, zatańczyć taniec „Chocolade”. Wszystkie zadania podopieczni wykonali wspaniale i udało się!!! odeszła Zima, przyszła Wiosna.

Na podwieczorek dzieci samodzielnie przygotowały „Wiosenne kanapki”, które zjadły ze smakiem.

„Pierwszy Dzień Wiosny”- na sportowo, „Wiosenne kanapki”- są to zadania realizowane w ramach programu profilaktyki wdrożonego w naszym przedszkolu w tym roku szkolnym.

Katarzyna  Staleronka

Kategorie: 2014-2015