Pierwszy dzień WIOSNY

21 marca dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny.To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku.W tym dniu wszyscy orzyszku ubrani na zielono i bawili się doskonale. Były tańce, śpiew, zabawy oraz „zielony” pokaz mody. Przedszkolaki chętnie rozwiązywały wiosenne zagadki, brały udział w konkurencjach sprawnościowych, wykazały się wiedzą na temat wiosny. W tym dniu nie zabrakło również akcentu solidaryzowania się z osobami z zespołem Downa. Dzieci założyły różne skarpety nie do pary i przyniosły do przedszkola papierowe skarpety ozdobione w domu. Na zakończenie wiosennego dnia Przedszkolaki zjadły wiosenne, zielone ciasto na podwieczorek.