„Patriotyczny Lubliniec dla Niepodległej”

W czwartek 06 września dzieci z grupy „Słoneczka” wyruszyły na Bulwar Grotowskiego, by uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu pod hasłem ,,Patriotyczny Lubliniec dla Niepodległej”.

Po oficjalnym rozpoczęciu połączonym z występem orkiestry dętej, dzieci miały możliwość zobaczenia wyjątkowych wystaw przygotowanych przez organizatorów imprezy. Miały również okazję zobaczyć sprzęt, umundurowanie różnych formacji. Bez obawy i z ochotą wsiadały do pojazdów służb mundurowych.

Tegoroczna uroczystość to przedsięwzięcie mające na celu uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W Miejskim Domu Kultury, mieliśmy także okazję obejrzeć wystawę poświęconą temu ważnemu wydarzeniu.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]
Kategorie: 2018-2019