OWOCOWY DZIEŃ

W miniony piątek 6 października w naszym przedszkolu odbył się „Owocowy dzień”.

W tym dniu zagościły w przedszkolu różnorodne owoce. Rodzime jabłka i gruszki i inne owoce. Dzieci dowiedziały się jak ważną rolę w odżywianiu odgrywają owoce. Przy tej okazji przedszkolaczki przygotowały pyszną i kolorową sałatkę z owoców .

Radości było wiele w przygotowaniu, a potem w jedzeniu. Własnoręcznie zrobiona sałatka wyśmienicie smakowała wszystkim dzieciom.

Dziękujemy!!! kochanym Rodzicom, za pomoc w zorganizowaniu „Owocowego dnia”!!!!za przyniesione przez Wasze pociechy owoce!!!