Od Przedszkola Strzelam gola

W sobotę 25 maja, odbyło się bardzo ważne wydarzenie dla przedszkolaków ze wszystkich Lublinieckich przedszkoli lubiących sport. Na Stadionie Miejskim odbył się turniej piłkarski „Od przedszkola strzelam gola”, zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 8 oraz LKS Sparta Lubliniec. Na uroczystości byli obecni włodarze miasta Lublińca oraz goście, którzy kibicowali i dopingowali dzieciom. Przedszkolaki podczas zabawy wykazały się umiejętnościami sportowymi. Nasze przedszkole reprezentowało ośmioro zawodników: dwie dziewczynki i sześciu chłopców. Nie zabrakło oczywiście dopingu ze strony rodziców. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary, medale oraz piłkę do dalszego szlifowania umiejętności piłkarskich. Gratulujemy wszystkim piłkarzom udziału w turnieju a organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

• od przedszkola strzelam gola