Muszkieterowie Szpiku

Trudno wyrazić słowami, jak ogromną nadzieją napawa nas Państwa zaangażowanie dzięki któremu mogliśmy pomóc dwóm dziewczynkom z fundacji Muszkieterowie Szpiku.

W tym roku obdarowaliśmy sześcioletnią Majeczkę, która walczy z nowotworem neuroblastoma i jak się okazało mieszka w Bytomiu. Dostała od nas zestawy kreatywne, lalkę Barbie, bombkę i oczywiście kartki zrobione przez dzieci.

Druga obdarowana dziewczynka to czteroletnia Zuzia, która walczy z guzem mózgu. Otrzymała od nas klocki lego – Kraina lodu, sukienkę, kolorowe ozdoby, bombkę i kartki zrobione przez Przedszkolaków.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli akcję. Kolejny raz udowodnili Państwo, że razem możemy więcej.

• muszkieterowie szpiku
Kategorie: 2021 - 2022