Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents

W środę, 15 września, nasze dzieci odwiedził sympatyczny Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu. Teddy Eddie uczy najmłodsze dzieci języka angielskiego i również u nas zapoznał dzieci z kilkoma nowymi wyrażeniami w tym języku.

Dzieci aktywnie brały udział w zabawach z misiem Eddie’m, śpiewały angielskie piosenki, tańczyły, bawiły się w poszukiwaczy darów natury i nazywały je po angielsku.

Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy, a przy okazji nauki. Wszystkie dzieci w nagrodę dostały grę planszową z elementami języka angielskiego. Zrobiliśmy też pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu – na szczęście słonko dopisało.

Dziękujemy Lektorom Szkoły Językowej Ling Talents za umilenie nam dnia. Zapraszamy ponownie!

Strona internetowa szkoły: www.lingtalents.pl

• miło mija czas w przedszkolu