„Lubliniec – kocham to miasto”

Opublikowane przez przedszkole1 w dniu

Składamy najserdeczniejsze podziękowania Panu Zygmuntowi Tofilskiemu, muzykowi, kompozytowi oraz nauczycielowi gry na instrumentach. Pan Zygmunt jest wspaniałym, utalentowanym, niezwykłym muzykiem, występuje pod pseudonimem artystycznym Zigi Brown. Ma swój kanał na YouTube oraz profil na Facebook’u. Jego kreatywność oraz pomysłowość zaskakuje wielu artystów, a dobre serce wychodzi na przeciw potrzebom Dużych i Małych, czego przykładem są słowa Pana Zygmunta: „Przedszkole numer jeden traktuję jak swoje, gdyż trójka moich dzieci to wychowankowie tegoż przedszkola”.

Zigi Brown jest autorem piosenki „Lubliniec – kocham to miasto”. Nagranie z dziećmi dokonane zostało w profesjonalnym studiu nagraniowym naszego autora, a zdjęcia do filmu wykonane zostały przez nauczycielki Przedszkola w czasie spaceru po mieście.

W poniedziałek 13 grudnia burmistrz miasta Lublińca pan Edward Maniura oraz wiceburmistrz Pani Anna Jonczyk – Drzymała przekazali podziękowania i upominki dla przedszkolaków za udział w filmie promocyjnym miasta.

  • Lubliniec, Lubliniec
  • Lubliniec, Lubliniec
  • Lubliniec, Lubliniec
  • Lubliniec, Lubliniec
  • Lubliniec, Lubliniec

Przejdź do treści Przejdź do menu