Kubuś Puchatek w naszym Przedszkolu

Czerwony kubraczek, słabość do miodu i duży żółciutki brzuszek to jego znaki rozpoznawcze. Dla miodu gotowy jest wiele zrobić. Podobnie jak dla swoich przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Mowa o misiu, uwielbianym przez dzieci i dorosłych na całym świecie – Kubusiu Puchatku, który w tym roku obchodzi 90 lat.

Spotkanie z Kubusiem w naszym przedszkolu poprzedziła krótka rozmowa z P.Kasią- bibliotekarką z Miejskiej Biblioteki ,która wprowadziła nas w świat solenizanta. Przedszkolaki poznawały zaczarowany świat Stumilowego Lasu i jego mieszkańców, miały okazję poznać historie Kubusia Puchatka i jego przygody.

Był to dla nas wspaniały dzień, ponieważ postanowiliśmy uczcić jego 90 urodziny w szczególny sposób.

Na zakończenie spotkania Przedszkolaki głośno odśpiewały STO LAT i życzyły Kubusiowi kolejnych słodkich jak miodek lat!

W prezencie za udane spotkanie Kubuś Puchatek obdarował nas pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Życzymy Kubusiowi kolejnych lat i wielu wielu przyjaciół nie tylko w Stumilowym Lesie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12