Konkurs Zaprojektuj Wodolubka

Grupa Słoneczka bierze udział w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”. Jednym z zadań w etapie zimowym projektu było wymyślenie i zaprojektowanie postaci bajkowej – oryginalnej, śmiesznej, sympatycznej, przyjacielskiej lub dziwnej – która byłaby znakiem rozpoznawczym kampanii zachęcającej do picia wody – WODOLUBKA.

W piątek konkurs „Zaprojektuj Wodolubka” został rozstrzygnięty. W jury zasiedli Pani Dyrektor – Mariola Dylak – Skawińska oraz Przewodniczący Rady Rodziców – pan Arkadiusz Serwatka.  W konkursie wzięło udział siedmioro dzieci: Wiktoria G., Natalia D., Julia C., Janek J., Maksymilian T., Ania N. oraz Pola K. Wszystkie prace zostały wyróżnione. Gratulujemy!!!

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]

Kategorie: 2019-2020