Konkurs profilaktyczny „Bezpiecznym być, zdrowo żyć”

W poniedziałek 11 października 2021 odbyło się podsumowanie konkursu profilaktycznego „Bezpiecznym być, zdrowo żyć” organizowanym przez nasze przedszkole. Komisja konkursowa w składzie: Arkadiusz Serwatka – Przewodniczący Rady Rodziców, Ewelina Suchara – nauczyciel plastyki, Amelia Bula – przedstawiciel Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu, oceniła prace pod względem przekazu profilaktycznego, treści i kreatywności, oryginalności oraz formy estetycznej. Wszystkim placówkom, które zechciały odpowiedzieć na nasze zaproszenie do udziału w konkursie, dziękujemy a Laureatom składamy gratulacje. Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac w galerii:

• Konkurs "Bezpiecznym być i zdrowo żyć"
Kategorie: 2021 - 2022