Konkurs „Lubliniecki Mini Talent Show”

W środę w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu odbyło się pierwsze jubileuszowe wydarzenie organizowane przez miejskie placówki oświatowe. To „Lubliniecki Mini Talent Show” przygotowany przez nasze Przedszkole we współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 2 oraz Lubiteką. Celem konkursu było zaprezentowanie zdolności najmłodszych lublińczan. Do konkursu zgłosiło się 10 przedszkoli reprezentowanych przez 17 uczestników. Był śpiew indywidualny, w duecie i grupowy, recytacja (nawet w gwarze śląskiej), gra na ukulele, taniec współczesny, taniec sportowy, a nawet break dance.Sala wielofunkcyjna zamieniła się w salę estradową, a wyjątkowa dekoracja zachwyciła nie tylko publiczność, ale przede wszystkim małych artystów, którzy czuli się tak, jakby występowali na prawdziwej scenie. Nasze przedszkolaki wraz z panem Zygmuntem Tofilskim odśpiewały piosenkę „Lubliniec, Kocham to miasto” a dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 wraz z panią Sylwią Patyną zagrali kilka piosenek na ukulele.

Zdjęcia z uroczystości wykonała pani Czesława Włuka

• lubliniecki mini talent show
Kategorie: 2021 - 2022