Informacja dla rodziców – wakacje

Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż zarządzeniem Burmistrza na wniosek Rady Rodziców i Dyrektora, nasze przedszkole będzie zamknięte od 01.07.- 31.07.2020.

W związku z organizacją pracy przedszkola w miesiącu sierpniu, prosimy rodziców, którzy zdeklarowali obecność dzieci w drugim miesiącu wakacji w przedszkolu o potwierdzenie obecności dziecka do 24.06.2020, wraz ze wskazaniem konkretnych terminów, w których konieczne jest zapewnienie opieki przedszkolnej Państwa dziecku, w związku z wykonywaniem przez Państwa pracy.

Równocześnie informujemy, iż w okresie wakacyjnym, zajęcia nadal będą się odbywały w warunkach podwyższonego reżimu sanitarnego w związku z panującą pandemią.

Do placówki mogą przychodzić jedynie zdrowe osoby, bez jakichkolwiek objawów wskazujących na chorobę zakaźną. Wymóg dotyczy pracowników, rodziców, opiekunów prawnych a w szczególności dzieci.

W przedszkolu, aż do odwołania obowiązuje zakaz przynoszenia zabawek, niepotrzebnych przedmiotów oraz pojemników z jedzeniem i piciem.