Festyn Rodzinny

We wtorkowe popołudnie, 21 maja, na „Orliku” odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Ogólnopolski Bieg Przedszkolaków „Sprintem do Maratonu”. Rodzice przybyli na boisko z kocami i koszami piknikowymi, wypełnionymi przekąskami i smakołykami. Przedszkolaki wraz z Paniami przygotowali występ dla rodziców, zaprezentowały piosenki i tańce. Z kolei Rodzice przygotowali dla dzieci występ na podstawie wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Po części artystycznej przyszedł czas na bieg przedszkolaków, który pomogli przygotować niezawodni Panowie z „Mafia Team Lubliniec”. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Całe popołudnie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji, zaangażowanie i poświęcony dla nas czas!

• piknik rodzinny
Kategorie: 2023 - 2024