Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, Przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym roku tradycyjnie świętowaliśmy i my. Zaraz po śniadaniu obie grupy, Promyczki i Słoneczka spotkały się na placu przedszkola, aby wziąć udział w zawodach sportowych przygotowanych przez nauczycielki. Był tez czas na „słodkie” świętowanie. Każdy Przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zdrową przekąskę.

Jeszcze raz, życzymy wszystkim Przedszkolakom uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia!

Kategorie: 2023 - 2024