25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Postanowiłyśmy przybliżyć dzieciom wszystko co wiąże się z misiem.

Z tej okazji każde dziecko miało za zadanie przynieść do przedszkola swojego misia – pluszaka.
 Zabawa z misiem zaczęła się od porannej gimnastyki z misiem do piosenki „Kubusia Puchatka”, później były misiowe konkursy, zagadki, wspólne tańce.
       Przybliżyliśmy dzieciom historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich.

Zabawa w misiowej krainie wszystkim sprawiła ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.