Dzień otwarty w przedszkolu

We wtorek 25.02.2020 w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty, podczas którego rodzice wraz z dziećmi mieli możliwości zobaczyć jak wygląda i funkcjonuje nasza placówka. Dyrekcja oraz  kadra pedagogiczna  przywitali przybyłych gości oraz zaprosili do uczestniczenia w zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. Nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole, zapoznać się z paniami, do woli pobawić się autkami, zwierzątkami i klockami oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych. Było kolorowo i radośnie. Czas płynął szybko. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości był to mile spędzony czas.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]
Kategorie: 2019-2020