Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki.

Dzieci i nasze Panie przyszły dzisiaj ubrane w groszki i kropki, aby świętować z kropkami. Promyczki zrobiły piękne biedronki i muchomory, oczywiście przeliczyły na nich wszystkie kropeczki. Brawa dla dzielnych Przedszkolaków. Słoneczka obejrzały film o Vashtii, opowiedziały o swoich talentach i uzdolnieniach, poznały dzisiaj literę „O” i przyozdobiły ją kropkami z farby przy pomocy patyczków higienicznych.

Zobaczcie galerię, żeby przekonać się jak my dzisiaj świętowaliśmy Dzień Kropki

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]
Kategorie: 2020 - 2021