Dzień Babci i Dziadka u „Promyczków”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. „Promyczki” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.
   Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
   W przygotowanym programie artystycznym, wnuczęta wyraziły swoją miłość do ukochanych osób.  Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku, widząc swoją pociechę występującą na scenie.
   Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami.
    W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
  Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]