Kontakt

Przedszkole Miejskie Nr 1 ul. Słoneczna 13, 42-700 Lubliniec tel. 34 351 14 01 e-mail: 1@przedszkolalubliniec.pl

 

Drugi tydzień ferii

Opublikowane przez przedszkole1 w dniu

W drugim tygodniu ferii zimowych dzieci, które chodziły do przedszkola uczestniczyły codziennie w innych zajęciach. Mimo małego remontu wszystko przebiegło bez zakłóceń. I tak w minionym tygodniu obchodziliśmy kolejno:

  • Dzień Śniegu – brak śniegu za oknem zastąpiliśmy białymi ziarnami, m.in. ryżem. Zabawy było co nie miara a na koniec z ryżu zrobiliśmy bałwanki

  • Dzień Babci i Dziadka – we wtorek z okazji święta naszych kochanych Babć i Dziadków wykonaliśmy dla nich piękne laurki, które wręczyliśmy po powrocie z przedszkola

  • Dzień wąsów – dowiedzieliśmy się do czego służą wąsy zwierzętom, oglądaliśmy najdłuższe  i najdziwniejsze wąsy na świecie a na koniec każdy mógł przymierzyć i sprawdzić ja wygląda w wąsach.

  • Zajęcia z panią Justyną – bibliotekarką. Przeczytała nam opowiadanie o dokarmianiu ptaków zimą, porozmawialiśmy na ten temat i ozdobiliśmy papierowe ptaszki, które ozdobiły naszą stołówkę. Sprawdziliśmy też, „co słychać” w karmniku w ogrodzie przedszkolnym.

  • Dzień piżamy – w piątek wszyscy przyszli do przedszkola w piżamkach. Z tej okazji urządziliśmy piżama – party. Były tańce, zabawa z fantami i w muzyczne krzesła. W ten sposób zakończyliśmy ferie zimowe. Mimo, iż pogoda płata figle, ferie w przedszkolu nie były nudne.

 

 

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]
Kategorie: 2019-2020

Przejdź do treści Przejdź do menu