Drugi tydzień ferii

W drugim tygodniu ferii przedszkolaki dowiedziały się jak dać różnym przedmiotom drugie życie. W kolejnych dniach odkrywały jak ponownie wykorzystać materiały papierowe, plastikowe, szklane i metalowe. Codziennie dowiadywały się skąd się biorą surowce i jak je wykorzystać i przetworzyć. Codziennie powstawały nowe zabawki lub ozdoby. W Tłusty Czwartek dzieci zaprojektowały swój wymarzony pączek i zjadły ich mnóstwo na podwieczorek. oczywiście pyszne pączki były usmażone przez nasze Panie kucharki. Na zakończenie ekologicznego tygodnia powstała cała galeria prac a dzieci „poszły” do kina. Szkoda tylko,że ferie kończą się tak szybko.

• ferie tydzień drugi
Kategorie: 2021 - 2022