Dorotka w krainie OZ

21.11.2017r. nasze przedszkolaki wybrały się do pobliskiego Miejskiego Domu Kultury, aby tam wraz z aktorami Teatru Moich Marzeń z Chorzowa, przenieść się na drugą stronę tęczy, do musicalowej krainy Oz.

W tej bajecznej opowieści dzieci poznały Dorotkę, która za sprawą tornada trafia do magicznego świata, gdzie rządy sprawuje potężny czarnoksiężnik Oz. Chcąc prosić go o pomoc w powrocie do domu dziewczynka wyrusza w daleką podróż, podczas której poznaje nowych przyjaciół: Blaszanego drwala pragnącego mieć serce, Stracha na wróble, który marzy o rozumie oraz strachliwego Lwa chcącego poczuć odwagę.

Pięknie opowiedziana historia, wsparta znakomitą grą aktorską, świetną oprawą muzyczną, choreografią oraz efektami specjalnymi, niosąca zarazem tak ważne i mądre przesłanie dostarczyła naszym przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń.