Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci – święto obchodzone co roku 2.kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych.

W naszym przedszkolu z tej okazji w grupie PROMYCZKI bajkę pt. „Czy jesteś tchórzem Albercie?” przeczytał przedszkolakom Tobiasz – nasz absolwent i brat Tymka. Wszystkim spodobało się opowiadanie czytane przez starszego kolegę.

Wszystkich chętnych – rodziców, dziadków, ciocie, wujków, siostry, braci, sąsiadów – wszystkich, którzy mają ochotę poczytać dzieciom bajki, serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]