Bicie Rekordu Guinnessa

„Od rekordu do zdrowych zębów”– w naszym przedszkolu uczono dzieci dbania o zęby, angażując je w zabawę, którą zaproponowała Akademia Aquafresh. Akcja, która miała na celu także uwzględnienie pobicie Rekordu Guinnessa, odbyła się z owocnym skutkiem w całej Polsce. 30.09.2014r. wychowankowie naszej placówki zawzięcie szorowali swoje mleczne  ząbki, w sumie w całym kraju w tym samym czasie zęby umyło 313.328.

Bicie rekordu stanowiło finał programu profilaktyki, poprzedziły go zajęcia edukacyjne uświadamiające, jak ważna jest systematyczna troska o higienę jamy ustnej i jak poważne mogą być zmagania z próchnicą.

Kategorie: 2014-2015