Bezpieczne wakacje

W kalendarzu rozpoczęły się wakacje, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy dzielnicowego, który przeprowadził pogadankę na temat „Bezpieczny przedszkolak na wakacjach”. Pan policjant powiedział, jak bezpiecznie zachowywać się podczas letniego wypoczynku. Przypomniał dzieciom jak poruszać się po drodze, jak prawidłowo przejść przez jezdnię. Omówił również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą, w domu i na podwórku. Zaproszony gość pokazał także dzieciom przedmioty służące policjantom w codziennej pracy.

Przedszkolaki Słoneczka, wzięły udział w zajęciach w Bibliotece. Podczas pogadanki wraz z Panią Bibliotekarką przypomniały wszystkie zasady, jakich powinni przestrzegać w czasie letniego wypoczynku. Na koniec zajęć dzieci namalowały piękne wakacyjne pejzaże.

Wszystkim Przedszkolaków i ich rodzinom życzymy bezpiecznych, pełnych przygód i słońca wakacji!

Kategorie: 2021 - 2022